Örnsköldsvik: 0660-503 00

Röbäck: 090-10 00 08

Jour Assistance: 020-912 912

Kontakta oss

Mattias Hansson

Mattias Hansson

VD

Mobil: 070-377 21 01
Mail: mattias@umeassistance.com

Magnus Hansson

Magnus Hansson

AO Bärgning & Transport

Mobil: 070-513 91 19
Mail: magnus@umeassistance.com

Martin Hansson

Martin Hansson

AO Entreprenad & Återvinning

Mobil: 070-694 58 79
Mail: martin@umeassistance.com

Martin Larsson

Martin Larsson

Ekonomichef

Mobil: 070-630 05 99 Mail: martin.larsson@umeassistance.com
Bertil Eckeryd

Bertil Eckeryd

Produktionschef Entreprenad & Återvinning

Tel: 090-14 16 90
Mobil: 070-209 04 00
Mail: bertil@umeassistance.com

Magnus Norgren

Magnus Norgren

Platschef Hyttlogistik

Mobil: 070-322 86 74
Mail: magnus.norgren@umeassistance.com

Tommy Andersson

Tommy Andersson

Miljö & Kvalitetsansvarig Controller

Tel: 090-14 16 90
Mobil: 070-560 09 05
Mail: tommy@umeassistance.com

Stefan Holmgren

Stefan Holmgren

Platschef Bilbärgning och Trailertransporter Örnsköldsvik

Mobil: 070-382 38 22
Mail: stefan.holmgren@umeassistance.com

Thomas Israelsson

Thomas Israelsson

Verkstad & Tvätthall

Mobil: 070-513 01 01
Mail: service@umeassistance.com

Thomas Vännman

Thomas Vännman

Platschef Trailertransporter

Tel: 090-70 19 90
Fax: 090-19 26 95
Mail: thomas@umeassistance.com

Hitta hit

Ume Assistance AB

Umeå

Mätarvägen 4B
901 33 Umeå
Tel: 090-14 16 90
Larm: 020-912 912

Ume Assistance AB

Röbäck

Travbanevägen 61
904 40 Röbäck
Tel: 090-10 00 08

Ume Assistance AB

Örnsköldsvik

Uppslagsvägen 3
891 37 Örnsköldsvik
Tel: 0660-503 00
Larm: 020-912 912

Faktureringsadress

Ume Assistance AB
FE-5528 Scancloud
831 90 ÖSTERSUND

E-faktura skickas till:
efakt-umeassist@pdf.scancloud.se

Org.nr: 556391-9512
Bankgiro: 5722-3943

Producerad av Jo Kommunikation