UME ASSISTANCE

Kontakta oss

magnus hansson ume assistance

Magnus Hansson

AO Bärgning & Transport
070-513 91 19
magnus@umeassistance.com

martin hansson ume assistance

Martin Hansson

AO Entreprenad & Återvinning
090-690 32 52
martin.hansson@umeassistance.com

elisabeth ume assistance

Elisabeth Halén

Administratör & Ordermottagare Återvinning
090-206 04 10
elisabeth@umeassistance.com

ume assistance bertil

Bertil Eckeryd

Produktionschef Entreprenad & Återvinning
070-209 04 00
bertil@umeassistance.com

magnus norgren ume assistance

Magnus Norgren

Platschef Hyttlogistik
070-322 86 74
magnus.norgren@umeassistance.com

tommy andersson ume assistance

Tommy Andersson

Miljö & Kvalitetsansvarig Controller
090-14 16 90
070-560 09 05
tommy@umeassistance.com

stefan ume assistance

Stefan Holmgren

Platschef Bilbärgning och Trailertransporter Örnsköldsvik
070-382 38 22
stefan.holmgren@umeassistance.com

ume assistance tomas

Thomas Israelsson

Verkstad & Tvätthall
070-513 01 02
service@umeassistance.com

thimas vännman ume assistance

Thomas Vännman

Platschef Trailertransporter
090-70 19 90
Fax: 090-19 26 95
thomas@umeassistance.com

Hitta hit

Umeå

Mätarvägen 4B
901 33 Umeå
Tel: 090-14 16 90
Lokalt larm: 090-13 00 00
Larm: 020-912 912

Röbäck

Travbanevägen 61
904 40 Röbäck
Tel: 090-10 00 08

Örnsköldsvik

Uppslagsvägen 3
891 37 Örnsköldsvik
Tel: 0660-503 00
Larm: 020-912 912

Faktureringsadress

Ume Assistance AB
FE-5528 Scancloud
831 90 ÖSTERSUND

E-faktura skickas till:
efakt-umeassist@pdf.scancloud.se

Org.nr: 556391-9512
Bankgiro: 5722-3943